Azərbaycanda yüksək vəzifəli şəxslərin qəbul CƏDVƏLİ

Azərbaycanda yüksək vəzifəli şəxslərin qəbul  CƏDVƏLİ backend

Mərkəzi icra hakimiyyəti orqanlarının və digər idarəetmə qurumlarının rəhbərləri tərəfindən 2022-ci ilin dekabr ayında şəhər və rayonlarda keçiriləcək vətəndaşların qəbulu cədvəli açıqlanıb.

Qaziler.az xəbər verir ki, vətəndaşların qəbulu müəyyən edilmiş günlərdə saat 10:00-da başlayır.

Qəbul cədvəlini təqdim edirik:

S/n

Qəbulun keçirildiyi

şəhər, rayon

Əhatə olunan

şəhər və rayonlar

Qəbulu keçirən mərkəzi icra hakimiyyəti orqanı və idarəetmə qurumu

Qəbulun keçirildiyi

gün

 1.

Masallı

Masallı, Yardımlı

kənd təsərrüfatı naziri

İnam Kərimov

01

 2.

Abşeron

Abşeron, Zəngilan

Baş prokuror

Kamran Əliyev

02

  1.  

Mingəçevir

Mingəçevir, Yevlax

“Azəriqaz” İstehsalat Birliyinin baş direktoru

Ruslan Əliyev

05

 4.

Şirvan

Şirvan, Hacıqabul, Salyan, Neftçala

rəqəmsal inkişaf və nəqliyyat naziri

Rəşad Nəbiyev

06

5. 

Biləsuvar

Biləsuvar, Cəlilabad, Cəbrayıl

Ailə, Qadın və Uşaq Problemləri üzrə Dövlət Komitəsinin sədri

Bahar Muradova

06

 6.

İmişli

İmişli, Saatlı, Sabirabad

ekologiya və təbii sərvətlər naziri

Muxtar Babayev

07

 7.

Şirvan

Şirvan, Hacıqabul, Salyan, Neftçala

Qida Təhlükəsizliyi Agentliyinin sədri

Qoşqar Təhməzli

08

  1.  

Qəbələ

Qəbələ, Oğuz

gənclər və idman naziri

Fərid Qayıbov

09

  1.  

Ucar

Ucar, Kürdəmir, Zərdab

Azərbaycan Meliorasiya və Su Təsərrüfatı ASC-nin sədri

Zaur Mikayılov

09

10.

Qobustan

Qobustan, Şamaxı, Ağsu

ədliyyə naziri

Fikrət Məmmədov

14

11.

Gəncə

Gəncə, Naftalan, Goranboy, Samux, Göygöl, Daşkəsən, Xocalı, Kəlbəcər

Dini Qurumlarla İş üzrə Dövlət Komitəsinin sədri

Mübariz Qurbanlı

14

12.

Kürdəmir

Kürdəmir, Ucar, Zərdab

Dövlət Şəhərsalma və Arxitektura Komitəsinin sədri

Anar Quliyev

14

13.

Qəbələ

Qəbələ, İsmayıllı, Oğuz

Qaçqınların və Məcburi Köçkünlərin İşləri üzrə Dövlət Komitəsinin sədri

Rövşən Rzayev

14

14.

Ağstafa

Ağstafa, Qazax, Tovuz, Gədəbəy

Səfərbərlik və Hərbi Xidmətə Çağırış üzrə Dövlət Xidmətinin rəisi

Arzu Rəhimov

15

15.

Qusar

Qusar, Quba, Xaçmaz, Şabran, Siyəzən

Ali Məhkəmənin sədri

Ramiz Rzayev

16

16.

Qəbələ

Qəbələ, İsmayıllı

əmək və əhalinin sosial müdafiəsi naziri

Sahil Babayev

16

17.

Sabirabad

Sabirabad, Saatlı, İmişli

iqtisadiyyat naziri

Mikayıl Cabbarov

16

18.

Sumqayıt

Sumqayıt, Abşeron, Xızı, Qubadlı, Zəngilan, Şuşa

mədəniyyət naziri

Anar Kərimov

16

19.

Ağsu

Ağsu, İsmayıllı

“Azərsu” ASC-nin sədrinin səlahiyyətlərini icra edən

Köçərli Həsənov

16

20.

Xaçmaz

Xaçmaz, Quba, Qusar, Şabran, Siyəzən, Xızı

daxili işlər naziri

Vilayət Eyvazov

17

21.

Hacıqabul

Hacıqabul, Şirvan

fövqəladə hallar naziri

Kəmaləddin Heydərov

17

22.

Şamaxı

Şamaxı, Qobustan

“Azərişıq” ASC-nin sədri

Vüqar Əhmədov

22

23.

Saatlı

Saatlı, Sabirabad, İmişli, Beyləqan

elm və təhsil naziri

Emin Əmrullayev

23

24.

Zaqatala

Zaqatala, Balakən, Qax

energetika naziri

Pərviz Şahbazov

23

25.

İsmayıllı

İsmayıllı, Ağsu

Dövlət Gömrük Komitəsi sədrinin vəzifəsini müvəqqəti icra edən

Şahin Bağırov

23

26.

Abşeron

Abşeron, Zəngilan

Azərbaycan Avtomobil Yolları Dövlət Agentliyinin sədri

Saleh Məmmədov

23

27.

Şamaxı

Şamaxı, Ağsu, Qobustan

İcbari Tibbi Sığorta üzrə Dövlət Agentliyinin sədri

Zaur Əliyev

23

     28.

Sumqayıt

 

Sumqayıt, Abşeron, Zəngilan

 

“Azəristiliktəchizat” ASC-nin sədrinin vəzifəsini müvəqqəti icra edən

İlham Mirzəliyev

loading...
Diaspora