Əvvələ 


SORĞU
Azərbaycan erməni işğalındakı torpaqlarını azad etmək üçün neyləməlidir?
Danışıqlar prosesini davam etdirməlidir
İşğalçılara qarşı hərbi əməliyyatlara başlamalıdır
Digər

  Nəticələr!    İştirak edənlər: 6900

Digər sorğular

“Avro-2016“nın tam təqvimi

18:10  |    09 İyun 2016  |   E-mail  |  Çapa göndər

19 yaşadək qızlardan ibarət Azərbaycan yığması Rumıniyada təşkil olunacaq UEFA İnkişaf Turnirində ilk oyununa çıxıb.

Qol.az-ın məlumatına görə, yığmamız ilk matçında meydan sahibləri ilə üz-üzə gəlib.
Oyun Rumıniyanın böyükhesablı qələbəsi ilə yekunlaşıb. Millimiz rəqibinə 1:4 hesabı ilə uduzub. Komandamızın yeganə qolunu 90-cı dəqiqədə Manə Mollayeva vurub.
Qeyd edək ki, yığmamız turnirdə ikinci matçını sabah Sloveniyaya qarşı keçirəcək.

10 iyun
A qrupu
23:00. Fransa - Rumıniya

11 iyun
A qrupu
17:00. Albaniya - İsveçrə

B qrupu
20:00. Uels - Slovakiya
23:00. İngiltərə - Rusiya

12 iyun
D qrupu
17:00. Türkiyə - Xorvatiya

C qrupu
20:00. Polşa - Şimali İrlandiya
23:00. Almaniya - Ukrayna

13 iyun

D qrupu
17:00. İspaniya – Çexiya

E qrupu
20:00. İrlandiya - İsveç
23:00. Belçika - İtaliya

14 iyun

F qrupu
20:00. Avstriya - Macarıstan
23:00. Portuqaliya - İslandiya

15 iyun

B qrupu
17:00. Rusiya - Slovakiya

A qrupu
20:00. Rumıniya - İsveçrə
23:00. Fransa - Albaniya

16 iyun

B qrupu

17:00. İngiltərə - Uels

C qrupu
20:00. Ukrayna - Şimali İrlandiya
23:00. Almaniya - Polşa

17 iyun

E qrupu
17:00. İtaliya - İsveç

D qrupu
20:00. Çexiya - Xorvatiya
23:00. İspaniya - Türkiyə

18 iyun

E qrupu
17:00. Belçika - İrlandiya

F qrupu
20:00. İslandiya - Macarıstan
23:00. Portuqaliya - Avstriya

19 iyun

A qrupu
23:00. İsveçrə - Fransa
23:00. Rumıniya - Albaniya

20 iyun

B qrupu
23:00. Slovakiya - İngiltərə
23:00. Rusiya - Uels

21 iyun

C qrupu

20:00. Şimali İrlandiya - Almaniya
20:00. Ukrayna - Polşa

D qrupu
23:00. Xorvatiya - İspaniya
23:00. Çexiya - Türkiyə

22 iyun

F qrupu
20:00. Macarıstan - Portuqaliya
20:00. İslandiya - Avstriya

E qrupu
23:00. İsveç - Belçika
23:00. İrlandiya - İtaliya

1/8 final

25 iyun
1. 17:00. A qrupunun 2-cisi - C qrupunun 2-cisi
2. 20:00. B qrupunun qalibi - A, C və ya D qrupunun 3-cüsü
3. 23:00. D qrupunun qalibi - B, E və ya F qrupunun 3-cüsü

26 iyun
4. 17:00. A qrupunun qalibi - C, D və ya E qrupunun 3-cüsü
5. 20:00. C qrupunun qalibi - A, B və ya F qrupunun 3-cüsü
6. 23:00. F qrupunun qalibi - E qrupunun 2-cisi

27 iyun
7. 20:00. E qrupunun qalibi - D qrupunun 2-cisi
8. 23:00. B qrupunun 2-cisi - F qrupunun 2-cisi

1/4 final

30 iyun
9. 23:00. 1-ci cütünün qalibi - 3-cü cütün qalibi

1 iyul
10. 23:00. 2-ci cütün qalibi - 6-cı cütün qalibi

2 iyul
11. 23:00. 5-ci cütün qalibi - 7-ci cütün qalibi

3 iyul
12. 23:00. 4-cü cütün qalibi - 8-ci cütün qalibi
Yarımfinal

6 iyul
13. 23:00. 9-cu cütün qalibi - 10-cu cütün qalibi

7 iyul
14. 23:00. 11-ci cütün qalibi - 12-ci cütün qalibi

Final

10 iyul
15. 23:00. 13-cü cütün qalibi - 14-cü cütün qalibi




Sosial şəbəkələrdə paylaş



 
loading...
Aydinyol.az
Bölməyə aid digər xəbərlər
05.06.2020
Ronaldu ilk milyarder futbolçu oldu
05.06.2020
Azərbaycanın yarım milyonunu mənimsəyib
29.05.2020
Operativ Qərargah idman zallarının açılmamasına aydınlıq gətirib
29.05.2020
Azərbaycanda açıq havada keçirilən idman yarışlarına icazə verildi, amma...
27.05.2020
Ukrayna çempionu intihar etdi